KONST / Litografier / Färglitografi 12044397
nr 1204 4397
Lennart Gram
(1910-1996), Sverige
Färglitografi, Murgröna, HC-upplaga, 12/25, signerad. Motivet: 27x36
Lennart Gram, svensk målare och tecknare född 1910, död 1996.
måndag 17 september 2018
kl 20:15:29
Lennart Gram
Läs mer om Lennart Gram